Untitled-1

METCAN ERAS

İstanbul’da 2002 yılından beri hizmet veren Metcan Eras Fikir & Sanat müşterilerine görsel hizmetlerde ve marka yönetiminde faydalı olmak ve estetik açıdan en uygun fotoğrafları, tasarımları, fikirleri sunmayı hedeflemektedir. Metcan Eras Fikir & Sanat bu yolda ilerlerken, kısa sürede farklı noktalarda biriken tecrübeleri kadrosuna ekleyerek tam hizmet veren bir fotoğraf stüdyosu ve ajans kimliğine kavuştu.

Metcan Eras Fikir & Sanat fotoğraf, tasarım, reklam, tanıtım ve fikir bazında tam hizmet sağlayan; fotoğraf çekimimizde ki uzmanlığımızla, marka yaratma ve strateji geliştirme konularında güçlü çözümler üreten bir stüdyo ajansıdır.

Basılı ve görsel çalışmalarında müşterilerine daha hızlı ve daha iyiyi ulaştırmak adına sektördeki en profesyonel ve en iyileri kendisine çözüm ortağı olarak seçen  Metcan Eras Fikir & Sanat bu oluşum sonucunda şirketlerin çok sayıda stüdyo ve ajansla çalışırken yaşadıkları iletişim problemlerini en aza indirmektedir. Yeni medya anlayışını iyi şekilde kullanması, daima ilerici ve güncel kalmayı başarması buna bağlıdır.

Metcan Eras Fikir & Sanat müşteri memnuniyetini sağlamasındaki en büyük güçlü unsur müşterilerini ayrı birer kurum olarak değil, kendisini bu kurumların bir parçası olarak görmesi ve her zaman ulaşabilecekleri çözüm ortağı  olmasından ve çözümsüz  kalmamasından kaynaklanmaktadır. Metcan Eras Fikir & Sanat her gün hızla genişleyen hizmet alanları ve kadrosu ile  kurumunuzu hedeflediğiniz yere ulaştıracak, güvenebileceğiniz bir görsel sorumlunuz ve çözüm ortağınızdır.

Metcan Eras Fikir & Sanat için hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ulaşılması gereken bir nokta değil daima izlenmesi gereken bir yoldur.

091115_Studio_web_001-E2